ihh 728x90
20 Kasım 2018 Salı
Anasayfa > İŞ DÜNYASI > Ekonomize 9. Ekonomi Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni artık İstanbul'da

Ekonomize 9. Ekonomi Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni artık İstanbul'da

08.02.2017 17:38 12 14 16 18 yazdır
Ekonomize Dergisi, tarafından organize edilen, 2007 yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan ve bu yıl 9.su düzenlenecek olan "Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni" İstanbul'da gerçekleşecek.
Ekonomize 9. Ekonomi Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni artık İstanbul'da

Ekonomize 9. Ekonomi Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni artık İstanbul'da

 


İş ,Siyaset , Sanat ve Cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya gelecek


Ekonomize Dergisi, tarafından organize edilen, 2007 yılından bu yana her yıl düzenlenmekte olan ve bu yıl 9. su düzenlenecek olan "Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni" İstanbul'da gerçekleşecek.


8 yıldır olduğu gibi, katılacak olan marka ve kurumlara bu yıl da bir çok yönden katkı sağlayacak olan Ekonomize "9. Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül Töreni" ne İş ,siyaset , sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirecek.


"Yeni Fırsatlar Bu Zirvede"


Sponsor ve katılımcı firmalar, faaliyet gösterdikleri ilgili sektörlerdeki şirketler ile bir araya gelerek, yeni anlaşmalar yapabilme imkanı da elde edecek. Tüm bunların yanı sıra, teknik işbirliği ile geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesi imkânına da sahip olan firmalar, önemli iş bağlantıları da yapabilecek.


Katılımcılar, mevcut durumlarını rakip firmalar ile mukayese etme imkanının yanında, ürünlerini alternatif ürünlerle karşılaştırarak, avantaj elde edecek. Zirvede ödül alan markalar, tescillenen bu başarılarını bir yıl boyunca güncel tanıtım çalışmalarında kullanabilecek.


Tüm sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, ilgili sektörlere destek veren diğer şirketler ve kuruluşlar da ödül için başvuruda bulunabilecek.


İş, Siyaset, sanat ve cemiyet hayatını buluşturacak zirvede yerinizi almak için geç kalmayın


ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri