ihh 728x90
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > YILIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

YILIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

15.12.2017 12:22 12 14 16 18 yazdır
Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğinde düzenlenecek "Yılın En'leri Ödül Töreni" için geri sayım başladı. Kendi alanlarında yılın en iyisi olan kişi ve kuruluşlara ödülleri 17 Ocak Çarşamba akşamı Ankara'da verilecek
YILIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

-       Yılın En'leri, Ankara'da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak

">-       Ankara Sesi Gazetesi Ekonomize Dergisi işbirliğinde düzenlenecek ödül töreni için heyecan dorukta


 

 

 

YILIN EN PRESTİJLİ

ÖDÜLLERİ İÇİN GERİ

SAYIM BAŞLADI!

Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğinde düzenlenecek "Yılın En'leri Ödül Töreni" için geri sayım başladı. Kendi alanlarında yılın en iyisi olan kişi ve kuruluşlara ödülleri 17 Ocak Çarşamba akşamı Ankara'da verilecek.

Yılın en prestijli ödül töreni için geri sayım başladı. Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ankara Sesi Gazetesi ve Ekonomize Dergisi işbirliğiyle düzenlenecek "Yılın Enleri Ödülleri", yine görkemli bir törenle sahiplerine ulaşacak. 17 Ocak 2018 Çarşamba akşamı Latanya Otel Ankara'da gerçekleşecek törende 2017 yılı boyunca yaptıkları başarılı işlerle isimlerinden söz ettiren kişi ve kurum temsilcilerine ödülleri verilecek. İş, siyaset, sanat, cemiyet ve medya dünyasının 'En'lerinin ödüllendirileceği gece için hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor. Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, 10 yıldır düzenli olarak organize ettikleri, eşsiz bir tecrübeye sahip oldukları Yılın Enleri Ödülleri'nde adaylık sürecinin bu yıl da büyük ilgi gördüğünü, şu ana kadar 1.324 başvuru aldıklarını ve sürecin 31 Aralık 2017'ye kadar devam edeceğini bildirdi.

Adaylık Süreci Titizlikle Değerlendiriliyor

Dr. Kadir Gürbüz; adaylık başvurusu için kişi ve kuruluşların inovasyondan verimliliğe, hızlı büyümeden kurumsallaşmaya kadar pekçok alanda yeterliliklerine baktıklarını da söyledi. Gürbüz, "Değerlendirme ve Danışma Kurulu tarafından elemeden geçirilerek ödüle aday gösterilen isimler arasında daha sonra 'Yılın Enleri' belirleniyor. Bu yılki organizasyonumuz da iş dünyasının ulusal-uluslararası marka üst düzey temsilcilerinin yanı sıra siyaset, spor, sanat, cemiyet ve medya hayatının önemli isimlerini bir araya getirecek, ödüle değer görülen kişi ve kuruluşlar için önemli bir prestij kaynağı olacak" dedi.10 yıldır haber ve analizlerini okuyuculara tarafsız olarak yansıtmaya gayret gösterdiklerini, bu sayede tüm sektörlere ışık tuttuklarını da söyleyen Kadir Gürbüz, "Bir başka amacımız da ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına katkıda bulunan tüm sektörlerden kuruluşları yılın en prestijli ödülüyle onurlandırmak. Aynı zamanda 2023 yılında Türkiye'nin 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşması noktasında en büyük görevin düştüğü markalarımızın motivasyonunu arttırmak... 'Yılın Enleri Ödül Töreni' üstlendiği bu misyonla 10 yılda sayısız kuruluşun önünü açmıştır" şeklinde konuştu.
ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri